İşçi Blokları Nakliyat  firması müşterilerine kaliteli hizmet sunar. Ankara merkezli olan kuruluşumuz yurdun her yerine eşya oranı fark etmeksizin alındığı yerden teslim edileceği yere kadar kapalı kasa araçlar ile söz verilen zamanda yeni nesil ambalaj malzemeleri ile teslimat yapmaktadır. Tim Taş Nakliye firması taşımacılık sektöründe yüksek deneyime sahip olan bir nakliye firmasıdır. Çankaya İşçi Blokları Mahallesi’nde hizmet veren firmamız ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefon kadar uzağınızdadır.

İşçi Blokları Nakliyat
İşçi Blokları Nakliyat

İşçi Blokları  Evden Eve Nakliyat

İşçi Blokları evden eve nakliyat taşımacılık hizmetlerinde yılların deneyimine ve tecrübesine sahiptir. Tim Taş Nakliye firması olarak müşterilerimizin ne istediğini biliyor size uygun çözümler üretmeye devam ediyoruz. Çankaya İşçi Blokları evden eve nakliye şirketi olarak taşıma işlerinize öncesinde ücretsiz express keşfi ile nakliye öncesinde eşyalarınızı tespit ediyor, talep etmiş olduğunuz tarihlerde size özel bir çalışma planı hazırlıyoruz. Bu plan içerisinde kaç kişilik personelin sizlere hizmet sağlayacağı, ne tip ambalajlama malzemelerine yer verileceği, kullanılacak olan ekipmanların belirlenmesi ve eşyalarınızın oranına göre aracın rezerve edilmesi gibi birçok detayı önceden değerlendirerek nakliye gününüzde kusursuz hizmet sunmayı hedefliyoruz.

İşçi Blokları Şehirler Arası Nakliyat

İşçi blokları şehirler arası nakliyat taşınma gününde eşyalarınızın olduğu yerden gerekli demonte ve montaj işlemlerini sağladıktan sonra eşyaların paketleme işlemlerini gerçekleştirir. Daha sonrasında kumaş türünde olan eşyalarınız uygun ambalaj malzemesi ile paketlenir.  Kırılacak olan tabak, bardak, yemek takımı gibi eşyalar kraft kağıtlara sarılıp kolilere konulur. Elbise dolabınız içinde yer alan giysiler temiz portatif askılı elbise dolapları içerisine şeffaf poşetler ile yerleştirilir. Tüm ev iş yeri ve benzeri ortamlar içerisinde yer alan eşyalar birinci sınıf ambalaj malzemesi kullanılarak titizlikle paketlenir. Paketleme işlemleri biten eşyalarınız nakliye aracımıza yüklenir ve belirtmiş olduğunuz şehre götürülmek üzere yola çıkar. Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında Sizler hiçbir işe karışmadan deneyimli personelimiz eşyalarınızı aracımızdan indirir ve yeni evinize asansör sistemi ile taşır.  Ev içinde bütün eşyalar ambalajda malzemelerinden açılır ve montaj aşaması yapılır. Montaj işlemi Tim Taş Nakliye firmamızın sorumluluğunda çalışan marangoz personelleri tarafından gerçekleştirilir.

 

 

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler