Huzur Nakliyat Ankara’nın Çankaya ilçesi Huzur Mahallesi’nde hizmet veren firmamız sayesinde taşınmak artık çok kolay. Nakliye süreci oldukça zorlu bir ve yorucu bir iştir. Sizlere bu süreçte yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sizden gelen talep doğrultusunda eşyalarınızı paketliyor taşıyor ve yerleştiriyoruz. Tim Taş Nakliye firması olarak bu işlemler esnasında eşyalarınızın güvenli ve sorunsuz taşınması için gerekli önlemleri alıyoruz. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi adına eşyalarınızı sigortalıyoruz. Tim Taş Nakliye firması ile taşınma süreciniz güvenli ve zararsız bir şekilde tamamlanır. Herhangi bir aksilik olması halinde eşyalarınız sigortalandığı için zararınız olmayacaktır

Huzur Nakliyat
Huzur Nakliyat

Huzur  Evden Eve Nakliyat

Huzur evden eve nakliyat olarak Huzur Mahallesi’nde taşınma işlemlerinizi kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Paketleme işlemi taşınma evresindeki en önemli işlemdir. Firmamız  eşyaları uygun malzemeler ile paketlediği için kırılma ve çizilmenin önüne geçmektedir. En kaliteli malzemelerin kullanımına dikkat ediyoruz. Tim Taş Nakliye firması olarak bazı eşyalarınızı oluklu mukavva ile paketlerken bazı eşyalarınızı balonlu naylon ile paketliyoruz. Tim Taş Nakliye firması kendini günden güne geliştiren bir firma olduğu için evden eve, şehirler arası, şehir içi taşıma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Nakliye sektöründe Ankara’nın Çankaya ilçesi Huzur Mahallesi’nde profesyonel çözümler sunan yenilikçi ve deneyimli kadrosu ile emanet gözüyle eşyalarınıza sahip çıkan ve sorumluluklarının farkında bir firma personeline sahip Tim Taş Nakliyat Ankara’dan Türkiye’nin her yerine kaliteli hizmet vermektedir.

Huzur Şehirler  Arası Nakliyat

Huzur şehirler arası nakliyat uzun senelerdir Ankara’dan Tüm Türkiye’ye nakliyat ve taşımacılık alanlarında faaliyet göstermeye devam ediyor. Tim Taş Nakliyat özellikle Ankara ve Ankara mahallelerinde hızlı ve ekonomik asansörlü nakliyat hizmetleri sunmaktadır.  Uzun yıllardır beraber çalıştığımız tecrübeli personel ve usta kadromuz ile kısa mesafe ya da şehirler arası mesafe fark etmeksizin sigortalı evden eve taşıma hizmeti sunuyoruz.  Tüm Nakliyat ihtiyaçlarınız için Tim Taş Nakliyat firmasına ulaşabilirsiniz. Taşınma öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmetimiz için telefon numaranızı bırakabilirsiniz. Nakliye hizmetlerimiz arasında sigortalı taşımacılık, büro ofis taşımacılığı, şehir içi nakliyat, evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, asansörlü nakliyat, ambalajlama ve paketleme işlemleri vardır.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler