Emek Nakliyat firmaları arasında yer alan Tim Taş Nakliyat firmamız Çankaya ilçemizde yer alan Emek Mahallesi’nde evden eve taşımacılık, şehirler arası nakliyat, ofis taşıma, iş yeri taşıma, parça eşya taşıma hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmaktadır.  Firmamızın bünyesinde yer alan evden eve nakliyat hizmetlerini profesyonel bir şekilde devam ettiren Tim Taş Nakliye firmamız, emek çevresinde göstermiş olduğunuz taşımacılık hizmetlerinde bir numaradır. Vermiş olduğunuz hizmetin  müşterilerimizin talep ettiği biçimde olması, Tim Taş Nakliyat firmasının tercih edilen firma olmasından büyük bir rolü vardır.

Emek Nakliyat
Emek Nakliyat

Emek Evden Eve Nakliyat

Tim Taş nakliye firması olarak, Emek evden eve nakliyat hizmetlerini kendi araçlarımız ile yapıyoruz. Nakliye hizmetimizin en iyi şekilde devam edebilmesi için sizlerden gelen talep doğrultusunda taşınma planı oluşturmak için firmamız ücretsiz ekspresiz hizmeti sağlıyor. Evden eve nakliye hizmetinin sorun yaşamadan gerçekleştirilmesi için pek çok neden vardır. Geniş araç filomuz içerisinden eşyalarınıza en uygun aracımızı kullanarak taşıma işlemini yapmaktayız. Tim Taş Nakliyat firması olarak en güvenli taşıma yöntemi asansörlü taşımacılık sistemlerini Çankaya’da yer alan Emek mahallemizde büyük bir hassasiyet ile kullanılmaktayız. Nakliyat çözümlerimizi müşterilerimizin talep ettiği şekilde yapmaktayız. Eşyalarınıza zarar gelmemesi için uygun ambalaj malzemesi ile ambalajlıyoruz. Ayrıca marangoz hizmetimiz ile mobilyalarınızı sökme ve montajlama işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

Emek Şehirler Arası Taşımacılık

Emek Mahallesi günden güne nüfusu artan bir bölgedir. Çankaya ilçemiz Ankara’nın en kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Emek Mahallesi’nde yaşam süren insanlar için nakliye şirketinin kaliteli olması oldukça önemlidir. Emek şehirler arası nakliyat şehirler arası taşımacılıkta Türkiye’nin her şehrine evinizi kolay bir şekilde taşır. Sizlerden gelen talep doğrultusunda eşya oranınızdan fazla eşya alacak bir araç ayarlıyoruz.  Bu şekilde olabilecek sorunların önüne geçiyoruz. Tim Taş nakliye firmamızın emek semtimizde yer alan ekibimiz ile sizlere şehirler arası taşımacılık hizmetleri olsun, diğer taşıma şekilleri olsun profesyonel bir şekilde nakliye hizmet sunmaktadır. Tim Taş nakliyat kendine günden güne geliştiren ve teknolojinin getirdiği yenilikleri bünyesine dahil eden bir firmadır.

 

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler