Tim Taş Nakliyat firması olarak Çankaya şehirler arası nakliyat alanında uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmet vermekteyiz. Sürekli kendini yenileyen çalışma prensibimiz sayesinde sektördeki lider konumumuzu hiç kaybetmeyiz. Taşıma ihtiyaçlarınızı en doğru biçimde karşılamak üzere geniş araç filosu ile hizmet vermekteyiz. Ekibimiz uzman kişilerden oluşmaktadır bu nedenle hiçbir sıkıntı yaşamadan iki şehir arasında eşyalarınız güvenle taşınmaktadır.

Kurulduğumuz günden bu yana daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuşuzdur. Eşyalarınızın güvenliği bizim için en hassas noktadır. Bu nedenle sigortalı taşımacılık gibi garantici yöntemlerle hizmet sunarak sizlere profesyonel nitelikte hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Çankaya Şehirler Arası Nakliyat

Eşyalarınızın güvenliği bizim için her şeyden daha önemlidir. Bu nedenle tam donanımlı araç filomuz ve uzman ekibimiz ile beraber Çankaya şehirler arası nakliyat hizmetlerini yürütürüz. Eşyalarınızın paketlenmesi, yerleştirilmesi ve montajı gibi tüm süreçte sizlere destek olmaktayız. Şirketimizden şehirler arası taşımacılık kapsamında birden fazla hizmet temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde en güvenli taşımacılık deneyimini elde edebilirsiniz. Sigortalı taşımacılık kapsamında eşyalarınız firmamız yüzünden herhangi bir şekilde hasar alırsa tüm maddi kaybınızı sigorta şirketi karşılar. Ek ücret kapsamında siz de bu avantaja sahip olabilirsiniz.

Çankaya Şehirler Arası Nakliyat
Çankaya Şehirler Arası Nakliyat

Müşteri Odaklı Şehirler Arası Taşımacılık

Firmamız yukarıda da bahsettiğimiz gibi kurulduğu günden beri daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmüştür. Taşınma süreci boyunca sizlere daima danışmanlık edecek ve eksiklerinizi birlikte giderecek, endişelerinize son vereceğiz. Şeffaf fiyat politikamız ile sizlerin bütçesini sarsmayacak, güncel ve ekonomik fiyat skalamızla hizmet vermeyi tercih ediyoruz. Müşterilerimize uygun çözümler sunmak bizim için her şeyden önemlidir. Siz de güler yüzle ayrılacağınız bir hizmet talep ediyorsanız Tim Taş Nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz.

Güvenilir Çankaya Nakliyat Hizmetleri

Tim Taş Nakliyat firması olarak tüm taşınma sürecinde sizlere en iyi biçimde hizmet temin etmekteyiz. Eşyalarınızı bizlere emanet ettiğinizde her birinin güvenle ve titizlikle gideceği adrese taşınacağından emin olabilirsiniz. Ankara ilimizden Türkiye’nin 81 vilayetine taşımacılık hizmeti sunan firmamızı tercih ederek siz de ayrıcalıklı nakliye hizmetlerimizin sizlere sunacağı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Çankaya Parsiyel Eşya Taşımacılığı

Çankaya parsiyel eşya taşımacılığı hizmeti de sunan firmamız, parça eşyalarınızı taşıtacağınız en güvenli adrestir. Birkaç tane eşyanızı bir başka şehre ya da semte götürmek istiyorsunuz fakat aracınız yoksa, endişeye kapılmadan firmamızı tercih edebilirsiniz. Haftalık periyotlarda gerçekleştirmiş olduğumuz parça eşya taşımacılığında araçlarımız müşterilerimizin eşya boyutuna göre parsellere ayrılır. Böylece hiçbir müşterimizin eşyası birbirine karışmaz. Siz de eşyalarınızın kaybolma riski olmadan firmamızdan parsiyel eşya taşımacılık hizmeti temin edebilirsiniz.

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya evden eve nakliyat hizmetlerimizde ev eşyalarınızı en iyi ve titiz bir şekilde dilediğiniz konuma götürmekteyiz. İster şehir içi isterseniz şehir dışı nakliye hizmeti taleplerinizde siz de firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Evden eve taşımacılık konusunda firmamıza başvurduğunuzda ekibimiz önce adresinize gelerek eşya tespiti yapar. Sonrasında eşyaların boyutu ve büyüklüğüne uygun nitelikte araç belirleriz. Sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte eşyalarınızı adresinizden alarak yeni evinize taşımak üzere yola çıkarız.

Evden eve nakliyat hizmetimizde eşyalarınızın paketlenmesi de-montajı ve montajı gibi detaylı işlemler de firmamız tarafından sizlere sunulur. Güvenilir, titiz ve profesyonel bir nakliye firması arıyorsanız Tim Taş Nakliyat firmamız tam da size göre. Firmamızı arayarak güncel fiyatlardan haberdar olabilir, talep ettiğiniz nakliye hizmeti için bizlerden randevu alabilirsiniz.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler