Ankara’nın en güzel ilçelerinden bir tanesi olan Çankaya’da nakliye ihtiyacınız varsa Tim Taş Nakliye firmasını tercih edebilirsiniz. Çankaya nakliye sektöründe öncü  firmalardan  olan Tim Taş Nakliye uygun fiyatlarıyla müşterilerin ilk tercih ettiği firmadır. Çankaya  evden eve Nakliyat konusunda artan taleplere hemen yanıt veren Tim Taş Nakliye her geçen gün kendini yenileyerek hızlı nakliye hizmeti ile müşterilerin  ihtiyacına gidermektedir. Uzun yıllardır Ankara’dan tüm Türkiye’ye verdiği hizmetler sayesinde tanınan firmamız almış olduğu işlerde müşteri memnuniyetine dayalı çalışmalar gerçekleştirmektedir. En iyi nakliyat kadrosu, mükemmel evden eve nakliyat fiyatı ve modern nakliyat araçları ile hizmet veren firmamız eşyalarınızın durumuna göre araç temin etmektedir.

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Güven

Tim Taş Nakliye firması olarak Ankara’dan evden eve nakliyat hizmetlerimizle yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.  Firmamız senelerdir siz değerli müşterilerine nakliye hizmetinin beraberinde,   güven ve rahatlık vadediyor. Ev taşıma işlemi stresini en aza indirmek için doğru bir evden eve nakliyat firması ile çalışmak oldukça önemlidir. Ankara gibi büyük ve dinamik bir şehirde bu süreç daha da zor bir hal alabilir. Fakat Tim Taş Nakliye firması olarak Ankara’da sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat hizmeti ile taşınma sürecinizi mümkün olan kısa sürede tamamlıyoruz.  Profesyonel ekibimiz ve modern ekipmanlarımız senelerin bize katmış olduğu deneyimle, eşyalarınızı güvenle yeni evinize taşıyoruz.

Çankaya Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Yüksek katlı binalarda oturuyorsanız ya da taşınacak eşyalarınızın özel bir taşıma yöntemi ile taşınmasını istiyorsanız, Tim Taş asansörlü    nakliyat hizmeti, sizin için ideal bir çözüm olacaktır.  Asansörlü hizmetimiz eşyalarınızın güvenli  ve hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlar.  Size hem vakit kazandıracak hem de eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçecek bu teknolojik çözümle sizlerin yanındayız.  Asansörlü nakliyat hizmetimiz düşündüğünüz kadar pahalı bir çözüm olmamakla beraber uygun fiyat seçenekleri için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Çankaya ilçesinde çok katlı binaların çok olması bu konuda ki fikrinizi tekrardan gözden geçirmenizi sağlayabilir.

Çankaya Evden Eve Sigortalı Eşya Taşıma

Eşyalarınızı ekstra güvence altına almak istiyorsanız sigortalı hizmetimiz, tam size göre bir hizmettir.  Kötü hava şartları, bozuk taşınma zeminleri,  doğal olaylar ve benzeri gibi olumsuzluklara karşı önlem almak en doğal hakkınızdır. Çünkü eşyalarınız hem manevi olarak, hem de maddi olarak çok değerli ise, onları koruma altına almanıza yarar vardır.  Birbirinden uygun ve farklı içerikte nakliyat sigortası, tercihiniz arasında yer almalıdır. Tim Taş nakliyat firması  sigortalı eşya taşıma hizmeti ile eşyalarınızı garanti altına alır. Firmamız ile iletişime geçen müşterilerimizle anlaşma sağlığımız durumda belirlenen gün ve saatte taşınacak evinize kendi araçlarımız ve sigortalı çalışanlarımız ile gelmekteyiz. Nakliye öncesi eşyalarınızın dayanıklılık çeşitlerine göre sanayi tipi kalın patpat ambalajlama plastik  malzemelerimiz ile eşyalarınızı paketliyoruz.

Çankaya Şehir İçi Nakliyat

Ankara’nın Çankaya ilçesinde tüm müşterilerimize aktif olarak kaliteli hizmet vermekteyiz. Çankaya şehir içi nakliyat hizmetimizde eşyalarınız Tim Taş nakliyat personeli tarafından titizlikle paketlenir.  Bu arada ev taşımaya karar verdiğinizde eğer eşyalarınızı kendiniz paketleme yapmak istiyorsanız bu konuda firmamızın deneyimli personelinden yardım alabilirsiniz. Çankaya ilçesi, nakliyat anlamında çok yoğun bir bölgedir. Bu nedenle eşya paketleme konusunda önceden talep oluşturmanız süreci daha da hızlandıracaktır. Tim Taş Nakliyat olarak evden eve nakliyat alanında uzun senelerdir faaliyete göstermekteyiz.  Siz değerli müşterilerimiz bizim için her zaman değerlidir.  Ne zaman ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler