Nakliye sektörünün büyük şehirlerde hız konusunda farklı dezavantajları ortaya çıkardığı bilinen bir gerçektir. Fakat bunun için Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı olan Birlik Mahallesi’nde güvenilir ve profesyonel hizmetleri ile öne çıkan Birlik nakliyat firması sayesinde hızlı taşımanın beraberinde pek çok avantaj elde edebilirsiniz. Üstelik Birlik Mahallesi Tim Taş evden eve nakliyat firması  sayesinde tüm eşyalarınızı şehir içi ya da şehirler arası noktalara problemsiz bir şekilde taşınmasını deneyimleyebilirsiniz. Tim Taş nakliye firması Birlik Mahallesi’nde size en kaliteli nakliye hizmeti sunmaktadır.

Birlik  Nakliyat
Birlik  Nakliyat

Birlik  Evden Eve Nakliyat

Çankaya’nın nüfus yoğunluğunun fazla olduğu Birlik Mahallesi’nde firmamız kaliteli nakliye hizmeti ile önde gelen bir firmadır.  Birlik mahallesine taşınan ve mahalleden ayrılan ailelerin sayısı oldukça fazladır. Profesyonel ekip ile hareket eden Birlik evden eve nakliyat hizmeti size kolay bir taşınma imkanı sunacak.  Tim Taş nakliyat son teknolojik ekipman ve alanında uzman elemanlarla nakliye hizmetini en güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız ile iletişime geçen müşterilerimizle anlaşma sağlamanız halinde anlaşılan gün ve saatte taşınacak evinize kendi araçlarımız ve sigortalı çalışanlarımız ile gelmekteyiz. Nakliye öncesinde eşyalarınızın dayanıklılık ve türlerine göre sanayi  tipi kalın patpat ambalajlama plastik malzemelerimizle eşyalarınızın ambalajlama ve paketlemesini yapmaktayız. Mobilyalarınızı de monte ederek ahşap aralarına temiz battaniyelerimizi yerleştirerek eşyalarınızın ambalajlanmasını gerçekleştirmekteyiz.

Birlik Şehirler Arası Nakliyat

Birlik şehirler arası nakliyat hizmetlerinde Tim taş nakliye firması ile Ankara’dan tüm illere ev taşıma hizmetine en kaliteli biçimde firmamızdan alabilirsiniz. Firmamız Çankaya bölgesinden başka bir bölgeye yahut başka bir bölgeden Çankaya bölgesine yapılan taşımacılık işlemlerinde aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Firmamızın sunduğu diğer hizmetler ise parça eşya taşıma, ofis taşımacılığı, şehir içi, şehirler arası taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sizlerden gelen talep doğrultusunda firmamızın sunduğu ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın durumunu belirleyerek bir nakliye planı oluşturuyoruz. Firma olarak Ankara içi eşya taşıma ihtiyaçlarınızı bir gün içinde tamamlıyoruz.  Şehirlerarası eşya taşıma işlemleriniz ise mesafeye göre değişiklik gösterebilir.  Fakat en geç üç gün içinde Türkiye’nin tüm illerine taşıma işlemini gerçekleştirebiliyoruz.

 

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler