Ayrancı Nakliyat firmaları  arasında yer alan Tim Taş Nakliyat firması Çankaya ilçemizde yer alan Ayrancı Mahallesi’nde evden eve taşımacılık, şehirler arası nakliyat, ofis taşıma, işyeri taşıma, parça eşya taşıma hizmetlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Tim Taş Nakliye bünyesinde yer alan evden eve nakliyat hizmetlerini profesyonel bir şekilde devam ettiren, nakliye ekibimiz  Ayrancı çevresinde göstermiş olduğu taşımacılık hizmetlerini müşterilerin talep ettiği biçimde yapması Tim Taş Nakliyat firmasının büyümesinde önemli rol oynamıştır.

Ayrancı Nakliyat
Ayrancı Nakliyat

Ayrancı  Evden Eve Nakliyat

Ayrancı evden eve nakliyat çözümlerini kendi araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimizin en iyi şekilde devam edebilmesi için öncesinde sizleri ziyarete gelen exspersiz hizmetimiz ile karşılıyor ve işimizi güvenli bir şekilde devam ettiriyoruz. Evden eve nakliyat hizmetlerimizin en kaliteli bir şekilde yapılmasının pek çok nedeni vardır.  Kendi araçlarımızı kullanarak taşıma gerçekleştirmekteyiz.  Hizmetlerimizde en güvenli taşıma yöntemi olarak bilinen asansörle taşımacılık sistemini Çankaya’da yer alan Ayrancı Mahallesi’nde büyük bir hassasiyet ile kullanmaktayız. Ayrancı semtinde nakliye hizmetlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştiren Tim Taş Nakliye firması asansörlü taşımacılık hizmetleri ile eşyalarınız yere değmeden güvenli bir şekilde taşınır.  Nakliye hizmetimizde en iyi şekilde çalışan modüler asansör şoförlerimiz 25 kata kadar hizmet vererek profesyonel taşımacılık sınırlarını zorlamışlardır.  Asansörlü nakliye hizmetleri en yakından görmek için asansörlü taşıma Ayrancı ekibimiz ile iletişime geçerek hizmet ayrıntılarını öğrenebilirsiniz

Ayrancı Şehirler  Arası Nakliyat

 Ayrancı şehirler arası nakliyat hizmeti sunan Tim Taş Nakliyat firmasını tercih eden müşterilerimizden, firmamıza yorum yapmalarını istiyoruz.  Firmamızı daha fazla müşterilere öneren müşterilerimiz ile güvenli kaliteli nakliyat hizmetimizin daha fazla yayılmasını amaçlıyoruz. Özel ambalajlı, marangozlu taşıma gerçekleştiren firmamızı hemen yorumlayabilirsiniz.  Eksik olan hizmetlerimizi bizlere iletebilirsiniz. Tim Taş Nakliyat kendini günden güne geliştiren bir firmadır. Ayrancı Mahallesi’nde hizmet veren Tim Taş Nakliye firması evinizi Türkiye’nin istediğiniz şehrine rahatlıkla taşımaktadır.   Şehirler arası taşıma hizmetini uzun senelerdir sigortalı ve kaskolu bir şekilde sağlayan Tim Taş Nakliye firması özel taşıma ekibi özel araç filosu ve geniş hacimli araçları ile her türlü nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler